Komornicze kruczki

Komornicze sztuczki by nie robić a zarobić. Tylko w Polsce...

Styczeń 2018 w PDF
Styczeń 2018 w PDF Komornicze sztuczki by nie robić a zarobić. Tylko w Polsce...

Komornicze sztuczki by nie robić a zarobić. Tylko w Polsce…

Styczniowe wydanie naszego miesięcznika rozeszło się jak zawsze z szybkością błyskawicy i jak co miesiąc od razu pojawiają się nowe tematy. Dziś na redakcyjny telefon zadzwonił czytelnik naszej gazetki w sprawie opisanego tam Komornika Sądowego Stanisława Kocemby .

Na przenoszonym właśnie na nowe serwery portalu elblog.pl jest już dostępne wydanie gazetki ze stycznia w formie pliku PDF. Zainteresowanych niuansami postępowania egzekucyjnego zapraszamy an stronę 7 .

Rozmówca wskazał nam inną nie mniej mroczną stronę zawodu komornika widzianą przez wierzyciela. Z opowieści wynika że w sprawie którą jako wierzyciel wygrał na sali rozpraw Sądu, totalnie poległ w kancelarii komorniczej która… obciąża go kosztami egzekucji.
Komornicze sztuczki by nie robić a zarobić. Tylko w Polsce...

Decyzją Redaktora Naczelnego Kazimierza Falkiewicza opisujemy w detalach tylko te sprawy które z wiarygodnych dokumentów możemy poznać. W tej sprawie rozmówca nie okazał nam ani Wyroku ani korespondencji z Komornikiem, ani pism z Sądu do którego zwracał się o pomoc i nadzór . Nie możemy zatem podać ani który komornik się owych praktyk dopuszcza, ani na jakie koszty wierzyciela naraził. Możemy natomiast obiecać że gdy detale sprawy poznamy, podzielimy się nimi z Państwem.

Facebook

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.