Obywatele RP w Elblągu

Obywatele RP

Obywatele RP
Ludzka mądrość liczy się latami. Podczas spotkania z zarządem stowarzyszenia Obywatele RP po raz kolejny okazało się, jak trafne potrafią być obserwacje ludzi o siwych włosach i pomarszczonych latami twarzach.

Inicjatywa obywatelska to podstawa demokracji oraz najważniejsza cecha aktywności i istnienia społeczeństwa obywatelskiego.

Obywatele RP

Ludzka mądrość liczy się latami. Podczas spotkania z zarządem stowarzyszenia Obywatele RP po raz kolejny okazało się, jak trafne potrafią być obserwacje ludzi o siwych włosach i pomarszczonych latami twarzach. W kilku słowach opisać polską klasę polityczną to sztuka, autorowi owej wypowiedzi wypada pogratulować mądrości i ponadprzeciętnej zdolności obserwacji rzeczywistości.


“W tych trudnych czasach, w jakich dzisiaj żyjemy, należy również pamiętać, że błędem byłoby ufać wszystkim, ale jeszcze większym błędem byłoby nie ufać nikomu. Korzystajmy więc z naszych praw i obowiązków oraz używajmy głowy do myślenia, a nie, jak wiekszość polityków by chciała, do potakiwania.” http://www.obywatelerp.pl/index.php/o-nas

 
Facebook

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.